© 2020 r. Federal Media Company FMC. All rights reserved.

© 2020 r. Federal Media Company FMC.
All rights reserved.

Była partnerka Jerome Boatenga o piłkarzu: Przez tak długi czas igrał z życiem kobiet, że w końcu coś musiało się stać.

Strona główna News Była partnerka Jerome Boatenga o piłkarzu: Przez tak długi czas igrał z życiem kobiet, że w końcu coś musiało się stać.
fot. Instagram

W środę media obiegła informacja o samobójczej śmierci modelki polskiego pochodzenia – Kasi Lenhardt. Przez ostatni rok była ona związana z piłkarzem Jeromem Boatengiem. Jak się okazuje, to ten związek mógł się przyczynić do podjęcia przez Kasię decyzji o targnięciu się na swoje życie.

Związek Kasi Lenhardt i Jeromego Boatenga zakończył się w atmosferze skandalu. Modelka oskarżyła piłkarza o zdrady, a on zarzucił jej problemy z alkoholem, szantaż i utrudnianie kontaktu z dziećmi. Kasia odebrała sobie życie w dnu urodzin jej syna.

O tym jakim człowiekiem jest Jerome Boateng postanowiła powiedzieć jego była partnerka – modelka Melissa Howe. W obszernym wywiadzie dla „The Sun” zdradziła kulisy swojej relacji z piłkarzem.

Nie jestem zaskoczona, że sposób, w jaki mężczyźni jak Jerome bawią się z uczuciami dziewczyn, doprowadził do takiego szaleństwa. Oczywiście nie znam całej historii, jaka wiąże się ze śmiercią Kasi i nie chcę nikogo winić czy być w stosunku do niej niedelikatna. Jestem zszokowana, że doszło do śmierci, ale myślę, że Jerome przez tak długi czas igrał z życiem kobiet, że w końcu coś musiało się stać – powiedziała.

W pewnym momencie swojej relacji z piłkarzem Howe dowiedziała się, że ma on narzeczoną i dzieci. Boatengowi to jednak w niczym nie przeszkadzało.

Nadal pisał do mnie wiadomości i zachowywał się, jakby był samotny, podczas gdy tak naprawdę miał partnerkę i dzieci. Jest to facet, który przez lata zadzierał z dziewczynami i oczywiście coś złego się wydarzy, kiedy bawisz się emocjami ludzi. To może cię zniszczyć psychicznie i nie każdy może sobie z tym poradzić – wyznała.

Przyznała, że piłkarz miał spore problemy z wiernością.

Jerome zdradza dziewczyny, potem udaje niewiniątko, a dziewczyny się o niego biją. Mężczyźni powinni być bardziej ostrożni, jeśli chodzi o zdrowie psychiczne kobiet, ponieważ myślą, że to wszystko jest żartem, a tak naprawdę nie jest.

Najnowsze

Księżna Kate wyda książkę! Wiadomo o czym będzie

W ostatnim czasie do mediów przedostaje się coraz więcej informacji o życiu rodziny królewskiej. Teraz ogłoszono, że księżna Kate planuje wydać książkę, która z...

Doda pozuje z mężem na Instagramie. A co z potencjalnym kochankiem?!

Doda w ostatnim czasie wzbudziła niemałe kontrowersje. Jej obserwatorzy zastanawiali się, czy piosenkarka wdała się w romans z przystojnym amerykańskim muzykiem. Teraz Rabczewska publikuje...

Skazany za przestępstwo seksualne Dominic D’Angelica udziela motywacyjnych porad

Tuż przed finałem ostatniego sezonu „Top Model” do internetu wypłynęły informacje, że jeden z finalistów, Dominic D’Angelica, został skazany kilka lat temu za gwałt...

Edyta Górniak kradnie zdjęcie i myli zaćmienia

Edyta Górniak to postać, która wzbudziła w tym roku bardzo wiele emocji. A wszystko za sprawą jej przeróżnych teorii, którymi dzieli się ze światem....

Pamiętacie Kaśkę Solejuk z „Rancza”? Zmieniła się nie do poznania

"Ranczo" to jeden z najbardziej lubianych polskich seriali. Produkcja nie byłaby jednak tak atrakcyjna gdyby nie rodzina Solejuków. Jak przez lata zmieniła się jedyna...