© 2020 r. Federal Media Company FMC. All rights reserved.

© 2020 r. Federal Media Company FMC.
All rights reserved.

Influencerka reklamuje rajstopy na pogrzebie ojca

Strona główna News Influencerka reklamuje rajstopy na pogrzebie ojca
fot. Instagram

Kaya Szulczewska, która prowadzi profil na Instagramie @cialopozytyw-polska, dodała zdjęcie z pogrzebu swojego ojca, na którym zareklamowała ekologiczne rajstopy. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Kaya Szulczewska od kilku lat stara się normalizować ludzkie ciało, pokazując owłosienie i niedoskonałości. Na Instagramie określa się jako „influencerka od brudu i brzydoty, feministka wyklęta, heretyczka, artystka, bezdzietnica, miłośniczka zwierząt i przyrody”. Dodaje również, że „testuje wibratory”.

Wczoraj odbył się pogrzeb jej ojca, Barta Szulczewskiego. Kaya na tę uroczystość założyła ekologiczne rajstopy. Nie zapomniała wspomnieć o tym na InstaStories, oznaczając firmę, która je produkuje.

Wreszcie przydały się na coś rajstopy z częściowo recyklingowanego plastiku, które dostałam od (tu pada nazwa marki). #pogrzeb. Mam nadzieję, że nie porwę ich od razu i jeszcze się przysłużą – napisała.

Jej słowa wywołały spore kontrowersje. Momentalnie wylała się na nią fala krytyki i hejtu. W odpowiedzi na reakcję internautów, Kaya dodała na Instagramie zdjęcie fragmentu dyskusji ze swoją znajomą, który miał być odpowiedzią na niepochlebne komentarze.

Prują się, bo oznaczyłam rajstopy. K*rwa, jestem frajerką, bo nawet nie dostałam kasy za tę „reklamę”. Serio, teraz to trzeba zawsze napisać „nie dostałam pieniędzy”, bo inaczej lewaki mają wk*rw – napisała.

Następnie postanowiła odpowiedzieć w bardziej żartobliwym tonie, posługując się sarkazmem.

Sfrajerzyłam się, przyznaję, mieć inbę o rzekome „zarabianie na ważnym dniu” w momencie kiedy tylko wydałam na ten dzień dużo kasy. Pogrzeb był drogi i oprawa i do tego nic nie zarobiłam. Szkoda, na następny pogrzeb będę pamiętać, żeby ogarnąć sobie jakieś płatne współprace i przynajmniej mieć inbę o coś realnego. Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy z jednej strony uważają, że pogrzeb to coś wyjątkowego i w ogóle nie powinno się pokazywać i to takie wyjątkowo ciężkie doświadczenie intymne, a z drugiej piszą mi niemiłe rzeczy, nie myśląc, że na przykład faktycznie miałam pogrzeb i może na jeden dzień można odpuścić dopie*dalanko. Taka podwójna moralność „lewicy kanapowej” – dodała.

Na koniec, z dość niezrozumiałych powodów, postanowiła wspomnieć jeszcze o temacie wibratorów.

Mam całkiem pokaźną kolekcję wibratorów i mogę ją dziś pokazać w dniu pogrzebu. Może nawet wyląduję na Pudelku – zakończyła.

Najnowsze

Katy Perry pokazała biust w amerykańskim „Idolu”!

Katy Perry w ostatnim odcinku amerykańskiego "Idola" zaskoczyła wszystkich. Jurorka wstała i pokazała... piersi! Katy Perry znana jest z dużego poczucia humoru. Kilka miesięcy...

Skruszony Durczok przed sądem prosi o wybaczenie

18 miesięcy temu Kamil Durczok został zatrzymany przez policję za spowodowanie wypadku na trasie A1. Dziennikarz był pod wpływem alkoholu. Dzisiaj odbyła się pierwsza...

Piasek pisze protest song, w którym buntuje się przeciwko politykom: „Ci panowie tam sterują naszym życiem”

Do sieci trafił najnowszy singiel Andrzeja Piasecznego "Przedostatni". Wokalista utwór uznał za swój "protest song". "Buntuje się przeciwko wszystkim politykom" - stwierdził. Andrzej Piaseczny...

Michał Koterski świętuje 6 lat trzeźwości

Obecnie Michał Koterski jest przykładnym partnerem i ojcem, ale nie zawsze tak było. Jego młodość była dość burzliwa. Dzisiaj w obszernym poście na Instagramie...

Polski program krytykowany przez brytyjskie media za rasizm!

Brytyjskie media krytycznie odniosły się do emitowanego przez stację Polsat programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po emisji najnowszego odcina show stacji zarzucono rasizm. "Twoja...