© 2020 r. Federal Media Company FMC. All rights reserved.

© 2020 r. Federal Media Company FMC.
All rights reserved.

Magda Gessler niegdyś trafiła do burdelu: „Dowiedziałam się o seksie tysiąc razy więcej niż w całym dotychczasowym życiu”

Strona główna News Magda Gessler niegdyś trafiła do burdelu: "Dowiedziałam się o seksie tysiąc razy więcej niż w całym dotychczasowym życiu"
fot. Instagram

Magda Gessler w swojej autobiografii wspomina jak przed laty nabawiła się długów i trafiła do burdelu. Spodziewaliście się tego po najbardziej znanej w Polsce restauratorce?

Niedawno ukazała się biografia Magdy Gessler pod jakże oryginalnym tytułem „Magda”. W książce możemy przeczytać niesamowite historie z życia restauratorki. Jedną z takich jest jej pobyt w burdelu. A wszystko za sprawą burzliwego romansu z nieuczciwym mężczyzną.

[Nie zapłacił – przyp. red.] nie tylko za noclegi, ale i serwowane w pokoju śniadania, szampany i inne cuda, na które pozwalaliśmy sobie przez te prawie dwa miesiące czystego szaleństwa. (…) Byłam w kropce. Bez grosza przy duszy, za to z potężnym długiem. Obsługa hotelowa wyrzuciła mnie na bruk, ale zatrzymała mój paszport i walizki, dając mi dwa dni na uregulowanie rachunku. Zostałam w tym, co miałam na sobie, bez paszportu i z zerową znajomością niemieckiego – wspomina restauratorka.

Młoda Magda Gessler postanowiła poszukać pomocy u jednego z rodaków, mieszkającego w Niemczech, który niegdyś dał jej swój adres na wizytówce. Okazało się jednak, że mężczyzna prowadzi burdel.

Wygląd tych pań dosadnie zdradzał charakter ich pracy. (…) W ciągu czterdziestu minut brałam udział w rozpisanym na kilka głosów wykładzie na temat wszelkich możliwych odmian seksu. Dowiedziałam się, co jest teraz modne, co ile kosztuje, od czego warto zaczynać, a czego unikać. Chyba mocno zbladłam, wyobrażając sobie, jak odpracuję hotelowy dług – czytamy.

Sytuacja jednak nie zakończyła się tak dramatycznie.

Na szczęście okazało się, że kierownictwo przybytku nie narzeka na brak personelu i nie musi uzupełniać pogłowia pracownic. Byłam w burdelu tylko tę jedną noc, ale przez ten czas dowiedziałam się o seksie tysiąc razy więcej niż w całym dotychczasowym życiu – puentuje.

Spodziewaliście się takiej przeszłości po Magdzie Gessler?

Najnowsze

Maja Hyży pokazuje dużą bliznę i opowiada o tym, co przeszła

Maja Hyży pokazała na Instagramie bliznę sporych rozmiarów. Celebrytka zdradziła przez co przeszła a także dodała, że nie wstydzi się swojego ciała. Maja Hyży...

Zenek Martyniuk wystąpił w Teatrze Wielkim w Łodzi

Z okazji zbliżających się walentynek Telewizja Polska zorganizowała koncert walentynkowy w Teatrze Wielkim w Łodzi. Wśród gwiazd znalazł się Zenek Martyniuk. Internauci nie kryją...

Zupełnie naga Georgina Rodriguez pokazuje się na Instagramie!

Georgina Rodriguez, ukochana Cristiano Ronaldo, pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym jest kompletnie naga. Robi wrażenie? Georgina Rodriguez świetnie odnajduje się w roli...

Sandra Kubicka daje sobie rok na zajście w ciążę. Niestety wciąż nie ma partnera

Sandra Kubicka ze względu na chorobę chce już niedługo zostać matką. Niestety jednak nie ma potencjalnego kandydata na ojca, dlatego rozważa metodę in vitro. Sandra...

Na aukcję wystawiono samochód księżnej Diany

Jeden z domów aukcyjnych już niedługo przeprowadzi licytację legendarnego samochodu księżnej Diany. Auto jest w prawie nienaruszonym stanie. Księżna otrzymała je z wyjątkowej okazji....