© 2020 r. Federal Media Company FMC. All rights reserved.

© 2020 r. Federal Media Company FMC.
All rights reserved.

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła szczerego wywiadu, dotyczącego jej przeżyć

Strona główna News Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła szczerego wywiadu, dotyczącego jej przeżyć

Latem 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła ogromną tragedię. Na jeziorze Kisajno zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak. O tym, i o innych trudnych wydarzeniach w życiu, zdecydowała się opowiedzieć w rozmowie z magazynem „Pani”.

Po śmierci męża Agnieszka na kilka miesięcy zniknęła z mediów. Był to czas, w którym próbowała poradzić sobie ze stratą. Do pracy wracała stopniowo. Początkowo prowadziła audycję w radiu, obecnie wraz z Ewą Drzyzgą prowadzi „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z magazynem „Pani” opowiedziała o tym, przez co przechodziła. Podkreśliła, jak ważne było dla niej wsparcie przyjaciół i pomoc profesjonalisty.

Jeszcze podczas poszukiwań Piotrka spotkałam się na Mazurach z psychiatrą. (…) nie wiedziałam, jak zareaguję na to, co się nieuchronnie miało wydarzyć.

Przyjaciele zamieszkali ze mną, byli ze mną od rana do nocy, zmieniali się, planowali swoje życie tak, bym nawet przez chwilę nie była sama (…). Przez pierwsze dwa tygodnie moja przyjaciółka spała ze mną w łóżku. Dopiero po tym czasie przyjaciele zaczęli mnie na chwilę zostawiać samą.

Podkreśliła także, jak ważny był dla niej czas, kiedy nie udzielała się w mediach i zawiesiła swoje obowiązki zawodowe.

Włączyła mi się wola przetrwania, poradzenia sobie z tragedią, dlatego na parę miesięcy odcięłam się od świata. (…) Dałam sobie czas. Wiedziałam, że muszę odnaleźć spokój i wszystko na nowo poskładać. Na początku kompletnie nie wiedziałam, jak to zrobić, ale czułam, że to przyjdzie, że dam radę.

W wywiadzie padło wiele słów, dających nadzieję.

Dziś wiem, że jestem silniejsza, niż sądziłam (…). Piotrek zawsze będzie we mnie żył, ale chcę iść do przodu. (…) Mam poczucie, że co by się nie działo, świat się nie zatrzymuje, czas płynie dalej. Problemy miną albo zostaną ukojone, ale za moment będziemy zupełnie gdzie indziej. Przecież tak naprawdę każdy z nas jest tutaj tylko na chwilę.

Dziennikarka zapytała także Agnieszkę o jej zdanie na temat ostatnich protestów kobiet. Wtedy Woźniak-Starak opowiedziała o kolejnym bardzo trudnym przeżyciu.

Jestem w stanie zrozumieć ból kobiet, gdy tracą ciążę, bo sama przez to niejednokrotnie przeszłam, podobnie jak miliony innych kobiet. Moja druga ciąża miała poważną wadę genetyczną. Nie musiałam podejmować decyzji o aborcji, bo życie zadecydowało za mnie.

Źródło: pudelek.pl

Najnowsze

Wyciekły mocne fragmenty książki siostry Meghan Markle. Nie jest przedstawiana w najlepszym świetle

Meghan Markle ma trudne relacje nie tylko z rodziną swojego męża, ale również ze swoją. Teraz jej siostra, Samantha Markle, napisała książkę, w której...

Esmeralda Godlewska mówi o prostytucji w show-biznesie. Padły znane nazwiska

Esmeralda Godlewska pracuje właśnie nad swoją książką. W serii nagrań dodanych na Instagram zdradziła część wątków, które zamierza poruszyć. Esmeralda Godlewska zaistniała w polskim...

Maryla Rodowicz niezadowolona z aktorki, która ją gra w najnowszym serialu TVP

Maryla Rodowicz to artystka tak barwna i tak dużo wnosząca do polskiej sceny muzycznej, że z pewnością powstanie kiedyś o niej jakiś serial. Teraz...

Edyta Górniak sugeruje, że Lady Gaga jest służebnicą szatana

Edyta Górniak na Instagram dodała zdjęcie, którym zasugerowała, że Lady Gaga służy szatanowi. Baczni obserwatorzy doszukali się jednak podobnego zdjęcia Edyty Górniak. Edyta Górniak...

Sebastian Fabijański wyśmiewa nowy singiel Quebonafide

Chociaż najnowszy singiel Quebo miał swoją premierę dwa dni temu, to już wzbudził sporo kontrowersji. Jedną z nich jest odwołanie się do Holocaustu. Do...